O firmie
Producent mebli firma F-1 działa na rynku od 1996 roku. Specjalizuje się w produkcji mebli ogrodowych. Jej siła polega na kompleksowym podejściu do produkcji.

F-1 produkuje nie tylko meble i ławki ogrodowe. W swojej ofercie posiada również meble do wnętrz, place zabaw, galanterię drewnianą, altany, budy dla psów i wiele innych produktów. Lista ofertowa stale powiększa się o nowe pozycje.

Produkty firmy trafiają na różne rynki. Ławki parkowe sygnowane znakiem F-1 odnajdziecie w gminach w całej Polsce gdzie firma z powodzeniem startowała w przetargach na dostawę mebli do parków i ogrodów. Rocznie na potrzeby urzędów miast i gmin naszego pięknego kraju produkowanych jest około 1500 ławek. W wielu miejscach w Polsce możecie odpocząć na spacerze siadając na jednej spośród 10 000 ławek, które już stoją w parkach, miejskich ogrodach lub spacerowych promenadach.

Główna produkcja firmy F-1 trafia do supermarketów budowlanych takich jak PRAKTIKER czy PLUS w Danii, Niemczech, czy Hiszpanii.
F-1 dysponuje własnym tartakiem, suszarnią i stolarnią. Dzięki temu unika licznych pośredników, których obecność zawsze wpływa na cenę finalną produktu.

Kompleksowe podejście do produkcji daje możliwość kontroli jakości od samego jej początku, od przygotowania drewna, suszenia, aż do finalnej obróbki i składu produktu według własnego projektu.
To daje możliwość wpływu na jakość na każdym etapie, więc finalny produkt jest najwyższej jakości.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl