Pomoc
Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

W jaki sposób dostarczacie tak duże drzewka ?

Doświadczenie jakie posiadamy w transporcie tak specyficznych towarów gwarantuje bezpieczne dostarczenie drzewek do klienta. Fakt, iż posiadamy własny transport pozwala na elastyczne formy dostaw.
W jakich miejscowościach mogę obejrzeć sprzedawany przez Waszą firmę towar?

Zapraszamy do naszych punktów sprzedaży w Chojnicach, Czersku oraz Człuchowie. Szczegółowe dane w dziale Nasze Punkty.

Czy podane na stronie ceny są aktualne i ostateczne?

Informacje na stronach internetowych sklepu, zarówno dotyczące dostępności produktów jak i ich cen, są codziennie uaktualniane. Tak więc wszystkie ceny widoczne na naszych stronach są aktualne. Jeśli chodzi o elastyczność cen - na specjalne warunki mogą liczyć odbiorcy hurtowi.

Czy zamawiając u Was towar będę znał stan realizacji mojego zamówienia?

Oczywiście tak. Podczas składania zamówienia rozpoczynamy z klientem kontakt mailowy. Stan zamówienia można również sprawdzić w panelu klienta.

 

PYTANIA PROSIMY KIEROWAĆ NA ADRES: sklep@f-1.pl
Bezpieczeństwo

Staramy się, aby Klient realizujący zakupy w naszym sklepie miał gwarancję bezpieczeństwa - zarówno w kwestii jakości towarów, jak i danych osobowych.
Wykorzystujemy najnowocześniejsze mechanizmy ochrony przekazywania i przechowywania danych osobowych, jakie są w tej chwili dostępne.

Sprzedajemy produkty wysokiej jakości.  Dokładamy starań o wysoką jakość opisów produktowych i udzielamy dokładnych informacji odnośnie naszej oferty.
 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl